Sklep padlowy – co można znaleźć w ofertach internetowych?

Jaki sklep padlowy warto odwiedzić, żeby znaleźć niezbędny sprzęt?

Na rynku funkcjonuje kilka miejsc, w których można nabyć produkty do padla. Jeśli jednak chodzi o typowy sklep padlowy to wybór jest już znacznie ograniczony. Według nas najpełniejszą ofertę ma dopadla.pl – sklep z grupy, w której znajdują się inne dedykowane squashowi – squashtime.pl; badmintonowi – badmin.pl oraz do tenisa ziemnego – dotenisa.pl.

Firma współpracuje z większością dostawców, więc i oferta jest odpowiednio dopieszczona.

Sklep padlowy z Warszawy, mający swój punkt w Krakowie, posiada w swojej ofercie:

  • rakiety renomowanych marek – Head, Babolat, Wilson, Drop Shot, Siux, Vibor-A, NOX, Starvie, etc.;
  • buty do padla – ASICS, Babolat, Mizuno, etc.;
  • piłki do padla – również w ofercie dla klubów – Head, Siux, Drop Shot, etc.;
  • torby i akcesoria uznanych marek.

Dopadla.pl to sklep padlowy o sprawnej obsłudze, na stronie pokazane są produkty, które dostępne są od ręki w warszawskim magazynie. Wysyłka w przeciągu jednego dnia roboczego od złożenia zamówienia. Składane rano wychodzą ze sklepu padlowego jeszcze tego samego dnia.

Sklep padlowy dostarcza produkty w całym kraju oraz za granicę. Wysyłka kurierem lub do Paczkomatu, możliwość odbioru osobistego. Dopadla.pl współpracuje z klubami padlowymi w całej Polsce, wspiera inicjatywy, takie jak ogólnokrajowe rozgrywki pod patronatem związku, jest blisko sportu, dzięki czemu wie jakiego rodzaju sprzęt jest najbardziej pożądany przez klientów.

Jeśli szukasz okazji do przetestowania sprzętu do padla to sklep padlowy może wskazać ci miejsce lub osobę, która pomoże z organizacją takiego procesu. Rynek padlowy rośnie z każdym rokiem, podobnie oferta na rakiety, buty do padla czy inne akcesoria. Bądź na bieżąco z ofertą dostępną w sklepie padlowym i zapisz się do newslettera. Warto również śledzić poczynania dopadla.pl w social mediach oraz na kanale youtube, gdzie przygotowano specjalny film pokazujący na czym polega gra w padla:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *